Forum klasowe "(na)TURYSTÓW"

Strona klasowa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-15 16:44:46

donia

Forumowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 43
Punktów :   

certyfikat na biologię!!

Moi drodzy..............
Nie wiem dlaczego, ale wieść o takim pomyśle dotarła do mnie dopiero w piątek, więc od razu zaznaczam- NIE OCZEKUJCIE CUDU!!!
Nie złapałam pani Sochackiej już w piątek,więc jedyne co mi pozostało to napisać do  niej maila.
Zrobiłam to i poprosiłam o potwierdzenie tego, że wiadomość do niej doszła. Jeśli napisze to dam Wam znać.
Uważam podobnie jak Sanderka [], że jakby na to nie patrzeć poinformowana została- przez e-maila, więc powinna się zgodzić.
Ale zastrzegam, że jeśli się okaże, że nie sprawdzała dzisiaj poczty albo wiadomość do niej nie doszła, to nie będzie to moja wina- TRZEBA BYŁO MÓWIĆ MI PRĘDZEJ!!!!!!!!!!!!!
A poza tym nie jestem jedyna osobą w samorządzie, która mogłaby to załatwić. Mało tego, nigdy nie było mowy o tym, że certyfikat musi zgłosi ktoś z samorządu- mógł to zrobić ktokolwiek jeśli już zadecydowaliście, że chcemy ten certyfikat wziąć!!!!!!!!!!!!!!
Tyle na chwilę obecną.

Offline

 

#2 2009-02-15 16:49:01

donia

Forumowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: certyfikat na biologię!!

P.S.
Oczywiście będę miała jutro ze sobą certyfikat nawet jeśli nie dostanę odpowiedzi od pani Sochackiej, może uda się go przepchnąć....
a Wy wszyscy jesteście  ŁOSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2009-02-15 17:25:39

Alicja^^K

Zaawansowany forumowicz

12023878
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-21
Posty: 269
Punktów :   -2 

Re: certyfikat na biologię!!

Łosie są fajne

Offline

 

#4 2009-02-15 21:22:57

donia

Forumowicz

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: certyfikat na biologię!!

Nie dostałam odpowiedzi od pani Sochackiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinshowndown.pun.pl www.polski-serwer-play.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.ba.pun.pl www.diks91.pun.pl